Pterygoplichthys gibbiceps (Leopar Vatoz) Leopar Vatoz '''' Um Deri Değişti

  • 03/03/2021 09:18:50

Açıklama:

[:nazar:]Merhaba bilmiyorum başınıza geldi mi ama leopar vatozum bildiginiz deri degisti degisirken cekemedim ama bel kismindan itibaren kuyruga kadar olü derisi ni atti basına böyle bir sey gelen varmi ? L serisi sevmeye daha cok basladim..Sevgiler..[:nazar:]

[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/229845/030320210915251.jpg[/IMG][:nazar:]
YORUM YAZ
Profil resmi
HOBIMBALIKKUS - 10:26
Balık stresli iken deri değiştirebilir[:'(]
Profil resmi
AkvaristEray - 10:42
[QUOTE=HOBIMBALIKKUS]Balık stresli iken deri değiştirebilir[:'(][/QUOTE]

Sanmıyorum değil mümkün değil fotoğrafta da yemlenmeye çıkmıştı stres değil üstadım .. Vatozlar deri değişiyor o kesinde nedenini bulacağım meraktan !

[URL=//www.akvaryum.com/Forum/member_profile.asp?PF=229845]Akvarist Eray Profil[/URL][:nazar:]
Profil resmi
muratdeg - 14:47
Eski derisini saklasaydınız, çok kıymetli.
Profil resmi
MertA - 15:04
[QUOTE=muratdeg]Eski derisini saklasaydınız, çok kıymetli. [/QUOTE][QUOTE=muratdeg]Eski derisini saklasaydınız, çok kıymetli. [/QUOTE]

Erkeklerde afrodizyak etkisi varmış diyorlar. Gergedan boynuzundan sonra en değerli şey L serisi vatoz derisiymiş. Doğrumudur hocam ?
Profil resmi
Eymenkali - 15:11
[QUOTE=muratdeg]Eski derisini saklasaydınız, çok kıymetli. [/QUOTE]Cidden pahalı bir şey mi yoksa şaka mı yapıyorsunuz eğer şaka değilse neden pahalı.

Şimdi internete baktım keşke saklasaymışsınız harbiden bayağı pahalı bir şey miş.
Profil resmi
Aplot - 15:17
[QUOTE=Eymenkali]

Şimdi internete baktım keşke saklasaymışsınız harbiden bayağı pahalı bir şey miş.[/QUOTE]
Piyasası kaçmış?
Profil resmi
Eymenkali - 15:20
[QUOTE=Aplot]
Piyasası kaçmış? [/QUOTE]Vatoz derisinden sandık 6500 tl.İkinci el[EDIT]Eymenkali,2021-03-05 15:21:07[/EDIT]
Profil resmi
MertYılmaz - 16:04
Geçtiğimiz günlerde forumda cereyan eden tartışmada Pleco ile Stingray türlerine verilen ortak vatoz ismini savunan bazı üyeler vardı. Rica ediyorum gelsinler burada da savunsunlar bakalım. Mümkünse bu kafa karışıklığını çözecek bir çözüm önerisi ile de gelsinler ama. En çok L144 tül kuyruğun derisi değerlidir. Sakın ha heba etmeyiniz.
Profil resmi
Gokayb - 16:29
İnsanlara evdeki balıkların derisini yüzdüreceksiniz. 🤣
Profil resmi
-doctore- - 18:06
Vatozlar yalnızca öfkelendiklerinde deri değiştirir. Son günlerde kendisinin kızabileceği bir aktivite içinde bulundunuz mu? Haklarında saçma sapan yorumlar falan?
Profil resmi
AkvaristEray - 21:12
[QUOTE=muratdeg]Eski derisini saklasaydınız, çok kıymetli. [/QUOTE]

Neden bakayım şimdi neden öyle ? [URL=//www.akvaryum.com/Forum/member_profile.asp?PF=229845]Akvarist Eray Profil[/URL]
Profil resmi
AkvaristEray - 21:19
[QUOTE=muratdeg]Eski derisini saklasaydınız, çok kıymetli. [/QUOTE][QUOTE=MertA]

Erkeklerde afrodizyak etkisi varmış diyorlar. Gergedan boynuzundan sonra en değerli şey L serisi vatoz derisiymiş. Doğrumudur hocam ?[/QUOTE][QUOTE=Eymenkali]Cidden pahalı bir şey mi yoksa şaka mı yapıyorsunuz eğer şaka değilse neden pahalı.

Şimdi internete baktım keşke saklasaymışsınız harbiden bayağı pahalı bir şey miş.[/QUOTE][QUOTE=Aplot]
Piyasası kaçmış? [/QUOTE][QUOTE=Eymenkali]Vatoz derisinden sandık 6500 tl.İkinci el[/QUOTE][QUOTE=MertYılmaz]Geçtiğimiz günlerde forumda cereyan eden tartışmada Pleco ile Stingray türlerine verilen ortak vatoz ismini savunan bazı üyeler vardı. Rica ediyorum gelsinler burada da savunsunlar bakalım. Mümkünse bu kafa karışıklığını çözecek bir çözüm önerisi ile de gelsinler ama. En çok L144 tül kuyruğun derisi değerlidir. Sakın ha heba etmeyiniz.[/QUOTE][QUOTE=Gokayb]İnsanlara evdeki balıkların derisini yüzdüreceksiniz. 🤣[/QUOTE][QUOTE=-doctore-]Vatozlar yalnızca öfkelendiklerinde deri değiştirir. Son günlerde kendisinin kızabileceği bir aktivite içinde bulundunuz mu? Haklarında saçma sapan yorumlar falan?[/QUOTE]

Canlıdan gelecek bir paraya ihtiyacım yok zaten isterse çok büyük şeyler olsun para için gerçekten derisini yüzecek canilerde çıkar. 8 3 ayrı türde vatozum var.1 yıl olucak bebeklikten bendeler ben bir yanlış mı yaptım diye huylandım siz üstadlarıma sorayım dedim. Deri değişince daha güzel bir deri çıktı açıkçası canlı tonda yani. Valla derisini bulursam isteyene vereyim ben çöpe atarım yoksa . Ankara da olanlar yazabilir özelden bulursam vereyim kendisine. Güzel içten yorumlarınız için teşekkürler. [URL=//www.akvaryum.com/Forum/member_profile.asp?PF=229845]Akvarist Eray Profil[/URL]
Profil resmi
Aplot - 21:33
Keşke Ankara'da olsaydım. @muratdeg hocam sizin işinize yarayabilir.
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/213236/050320212132371.jpg[/IMG]
Profil resmi
Eldurmaz - 21:46
Değerli üyelerimiz,

Forumumuz TC yasaları çerçevesinde paylaşımlara izin vermektedir. Lütfen illegal paylaşımlardan kaçınınız. Vatoz derisi gibi üretimi ve satışı devletimiz tarafından yasaklanmış bir ürünün reklamını buradan yapmayınız. Biz hobiciler olarak VATOZlarımızı ve ÇÖPÇÜlerimizi balık dışkılarını ve akvaryumdaki her türlü yosun yesin diye akvaryumda barındıran insanlarız.

Bu konuya yazarak da büyük riske girmiş oluyorum. Kendimi garantiye almak için "AMİRİM SATICI DEĞİL HOBİCİYİM".
Profil resmi
AkvaristEray - 21:58
[QUOTE=Eldurmaz]Değerli üyelerimiz,

Forumumuz TC yasaları çerçevesinde paylaşımlara izin vermektedir. Lütfen illegal paylaşımlardan kaçınınız. Vatoz derisi gibi üretimi ve satışı devletimiz tarafından yasaklanmış bir ürünün reklamını buradan yapmayınız. Biz hobiciler olarak VATOZlarımızı ve ÇÖPÇÜlerimizi balık dışkılarını ve akvaryumdaki her türlü yosun yesin diye akvaryumda barındıran insanlarız.

Bu konuya yazarak da büyük riske girmiş oluyorum. Kendimi garantiye almak için "AMİRİM SATICI DEĞİL HOBİCİYİM".[/QUOTE]

Katılıyorum dediklerinize ki zaten yazdım okumuşsunuzdur yazdığımı bu arada devletim için çalışan bir sağlık çalışanı olarak yasaları bilirim... Sevgilerimle..
[URL=//www.akvaryum.com/Forum/member_profile.asp?PF=229845]Akvarist Eray Profil[/URL]